ERMENEK BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

Ermenek'te Pazara giriş çıkış noktaları oluşturulup, Pazara gelen Vatandaşlarımızın ateşleri ölçülüp, ellerine dezenfektan sıkıldıktan sonra maske takılması ve sosyal mesafe konusunda uyarılar yapılarak pazar alanına alınıyor.

ERMENEK BELEDİYESİ TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR
Editör: Karaman Haber
08 Mayıs 2020 - 12:49 - Güncelleme: 08 Mayıs 2020 - 12:50

Yeni tip koronavirüs salgınının İlçemizde yayılmasını önlemek, vatandaşların sağlığına olumsuz etkilerini asgari seviyeye düşürmek ve salgında en etkili mücadele olan sosyal mesafeyi sağlamak amacıyla pazar yerlerine yönelik yayımlanan genelge Ermenek Belediyesince tam anlamıyla uygulanıyor.

Bu uygulamalar çerçevesinde Ermenek Belediyesi, İlçemizde bu hafta itibarıyla yeniden kurulmaya başlanan Cuma pazarında Zabıta ekiplerimiz tarafından

Pazara giriş çıkış noktaları oluşturulup, Pazara gelen Vatandaşlarımızın ateşleri ölçülüp, ellerine dezenfektan sıkıldıktan sonra maske takılması ve sosyal mesafe konusunda uyarılar yapılarak pazar alanına alınıyor.

Zabıta Ekiplerimiz maskesi olmayan vatandaşlarımıza maske dağıtarak gün boyunca pazarda dolaşıp vatandaşın güvenliği sağlıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum