Reklam

Muz serasında ölü bulunan adamın katil zanlısı eşi çıktı

Mersin'in Anamur ilçesinde 2020 yılı Ağustos ayında çalıştığı muz serasında öldürülmüş halde bulunan Ali Toprak'ın (44) katil zanlısı eşi çıktı.

Editör: Karaman Haber
22 Ocak 2021 - 21:30 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 - 21:40
Mersin'in Anamur ilçesinde 2020 yılı Ağustos ayında çalıştığı muz serasında öldürülmüş halde bulunan Ali Toprak'ın (44) katil zanlısı eşi çıktı.

İddiaya göre Ali Toprak, 31 Ağustos tarihinde Anamur ilçesinde eşiyle birlikte çalıştığı muz serasında, başına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş halde bulunmuş, eşi A.T. ise olay anında kocasının yanında olmadığını söylemişti.


Olayla ilgili soruşturma sürerken ailesi, cinayetin aydınlatılması için araştırmacı-gazeteci Müge Anlı'nın programına başvurdu. Programa katılan Ali Toprak'ın eşi A.T., cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etti. A.T.'nin itirafını bugünkü programda duyuran Müge Anlı, A.T.'nin nedenini ise savcıya ya da polise anlatacağını söylediğini belirtti.
 

Cinayet sırasında muz serasında yaşananlar

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Alime Hanım yanda poşet olduğunu serada ilk defa gördüğü bir elbisenin olduğunu hatırladığını açıkladı. O elbiseleri daha önce hiç görmediğini belirtti. Bu bilgileri şimdi şu anda yeni söylemesi aslında bir şeyleri gizleme amacı güttüğüne yorumlandı. Alime Hanım, o an panikle kadın elbisesi mi yoksa ne olduğunu görmediğini o an panikle bastırdığını belirtti. Kahverengi bir tişört olduğunu hatırladığını ifade etti. Eski bir tişört olduğunu belirtti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum