KMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN MİNİKLERE YENİYIL TEBRİĞİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ)  Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Bölümü öğrencileri anlamlı bir etkinliğe imza atarak Adana Saimbeyli Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine yeniyıl tebrik kartı gönderdiler. 

KMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN MİNİKLERE YENİYIL TEBRİĞİ
Editör: Karaman Haber
19 Aralık 2019 - 14:58


Minik öğrencilere sürpriz yaparak onları sevindirmek isteyen üniversite öğrencileri hazırlamış oldukları yılbaşı tebriklerini üniversite içerisindeki PTT Şubesine teslim ederek Adana Saimbeyli Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine güzel bir sürpriz hazırladılar. 
Eğitim Fakültesi öğrencisi Mutafa Tuhahan Kekeç’in fikri üzerine geliştirilen etkinlikte öğrencilere Dr. Öğretim Üyesi Zeynep Temiz de eşlik etti. Etkinlikle ilgili düşüncelerini paylaşan Kekeç şunları söyledi: “Memleketim olan Adana’nın şehir merkezinden uzak kırsal kesimlerinde yaşanan zorlukları az çok biliyorum. Bu yüzden orada yaşayan kardeşlerimizi mutlu etmek amacıyla onlara böyle küçük bir sürpriz hazırlamak istedim. Onların mutlu olmaları için geliştirdiğim bu fikre arkadaşlarımı da dahil ettim. Arkadaşlarım ve hocam da bu fikre seve seve destek verdiler. Hepsine teşekkür ediyorum. Umarım yapmış olduğumuz bu iş oradaki kardeşlerimizin yüzünde küçücük de olsa bir tebessüme sebep olur.” dedi.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum