"Hepimiz KMÜ ailesinin bir parçasıyız"

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Ermenek Meslek Yüksekokulunda personel ve öğrencilerle bir araya geldi.

"Hepimiz KMÜ ailesinin bir parçasıyız"
Editör: Karaman Haber
06 Mart 2020 - 22:58

Okul yöneticileri, yüksekokul personeli ve öğrenciler ile buluşarak talepleri dinleyen Rektör Akgül, yüksekokulun mevcut durumu ve ihtiyaçları hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Akgül ile bir süre sohbet eden ve kendisini yüksekokulda ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren yüksekokul personeli ve öğrenciler Rektör Akgül’e teşekkür ettiler.

“Hepimiz KMÜ ailesinin bir parçasıyız”

Rektör Akgül ise yüksekokul personeli ve öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbette şunları söyledi: “Üniversitemizi daha iyi yerlere taşımak adına belirlediğimiz hedeflerimiz bulunuyor. Bu hedeflerimize ulaşabilmek için üniversitemizin tüm akademik ve idari birimleri ile koordineli ve istişare kültürü içerisinde çalışmak gerektiğini biliyoruz. Merkez yerleşkemizdeki birimlerimizin yanı sıra ilçelerimizdeki birimlerimizin gelişimi de üniversitemize ve ilimize büyük bir katkı sağlayacaktır. Burada bizlere olduğu kadar sizlere de önemli bir sorumluluk düşmektedir. Hepimiz KMÜ ailesinin bir parçasıyız ve üniversitemizin gelişimi için üzerimize düşen ne varsa yapmak için gayret gösteriyoruz. Bu vesileyle yüksekokul yöneticilerimiz ve personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyor, öğrencilerimizin de başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum