Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni koronavirüs tedbirlerini açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, insan hareketliliğinin en aza indirilmesi için yeni koronavirüs tedbirlerinin alındığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni koronavirüs tedbirlerini açıkladı
Editör: Karaman Haber
30 Kasım 2020 - 20:14 - Güncelleme: 30 Kasım 2020 - 20:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından kameralar karşısına geçti. Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları; Salgının olumsuz etkisini azaltmak için insan hareketliliğini en aza indirgemek dışında çaremiz bulunmuyor. Gribin de artması sağlık sistemi üzerindeki yükü artırmıştır. Hastanelerdeki doluluk oranını ne derecede aşağıda tutabilirsek o derecede güvende hissedebiliriz. Hafta içi her gün 21.00'den 05.00'a kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Cuma günü 21.00'den Pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

AYRINTILAR GELİYOR... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından kameralar karşısına geçti. Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları; Salgının olumsuz etkisini azaltmak için insan hareketliliğini en aza indirgemek dışında çaremiz bulunmuyor.


Gribin de artması sağlık sistemi üzerindeki yükü artırmıştır. Hastanelerdeki doluluk oranını ne derecede aşağıda tutabilirsek o derecede güvende hissedebiliriz. Hafta içi her gün 21.00'den 05.00'a kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Cuma günü 21.00'den Pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

Koronavirüs salgınında ikinci dalga yaşanırken 65 yaş üstüne ve 20 yaş altı vatandaşlara toplu taşıma araçlarını kullanamama zorunluluğu getirildi.
AYRINTILAR GELİYOR...


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum