Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamile bir kimse ile karsılaşması, is yerinizde veya aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine, kendinizin hamile olduğunu görmek, beklediğiniz önemli bir isin hakikat olacağınına veya müj

Editör: Karaman Haber
02 Haziran 2015 - 21:40

Rüyada hamile bir kimse ile karsılaşması, is yerinizde veya aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine, kendinizin hamile olduğunu görmek, beklediğiniz önemli bir isin hakikat olacağınına veya müjdeli bir haber alacaklınıza işarettir.

Rüyada bir kadının hamile olduğunu görmek, yüksekliğe işarettir. Rüyasında hamile olan bir kadın gören kimse, bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Daha geniş bilgi için 'gebe' maddesine bakınız.

Erkeğin kendisini hamile görmesi keder ve felakete işarettir. Hamile görmek erkek ve kadın için dünya fazlalığına işarettir. Rüyada hamile kadın görmek, çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada hamile olduğunu görmek, üzüntüye, tazarru ve niyazda bulunmaya işarettir.

Rüyada doğum yaptığını görmek, üzüntüden kurtulmaya; kız doğurduğunu görmek borçlanmaya; doğurduğu kızın öldüğünü ve onun için mezar kazdığını görmek borcunu ödemeye işaret eder.

Rüyada bir hamile kadın görmek, çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Hamile kadının kapısının önünde oturduğunu görmek, müjdeli haber ile tabir  olunur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum