Karaman Net Haber  Karaman Haber ve son dakika haberleri, Karaman güncel haberler,
Reklam

30 Ağustos Zafer Bayramının 97'nci Yıldönümü Kutlandı

30 Ağustos 2019 Cuma günü düzenlenen kutlama programı Cumhuriyet Parkındaki Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başladı

30 Ağustos Zafer Bayramının 97'nci Yıldönümü Kutlandı
31 Ağustos 2019 - 16:31

30 Ağustos 2019 Cuma günü düzenlenen kutlama programı Cumhuriyet Parkındaki Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından sona eren kutlama programı kapsamında Vali Fahri Meral, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ile birlikte Valilik Makamında tebrikleri kabul etti.

Zafer Bayramı kutlamaları daha sonra İsmet Paşa Caddesinde düzenlenen program ile devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, İl Jandarma Komutanlığı tarafından günün anlam ve önemine dair yapılan konuşma ve şiirlerin okunmasıyla devam etti.

30 Ağustos Zafer Bayramının 97'nci yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen kutlama programı geçit töreni ile sona erdi.

Kutlama programına; Vali Fahri Meral'in yanı sıra Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, KMÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Birol Üner, Vali Yardımcıları İsmail Hakkı Çınarsoy, Hacı İbrahim Türkoğlu, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraklar, İl Jandarma Komutan Vekili Cengiz Ataman, siyasi parti il başkanları, kurum müdürleri, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum